Product Details
Additional information
| Weight | 0.223 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 21 × 3 cm |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | 5v |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Type | Night Light |
| Is Batteries Included | Yes |
| Shape | Rectangle |
| Is Bulbs Included | No |
| Nominal Voltage | 5V |
| Certification | ce, EMC, ROHS, CE, RoHs |
| Power Source | Rechargeable battery |
| Wattage | 0-5W |
| Model Number | F17 |
| Body Material | ABS |
| Power Generation | Switch |
| Is Batteries Required | Yes |
| Item Type | Night Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Choice | yes |










Reviews