Product Details
Additional information
| Weight | 0.390 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 13 cm |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | 3V |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Type | Night Light |
| Is Batteries Included | Yes |
| Shape | egg |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Nominal Voltage | Others |
| Certification | CCC, ce, EMC, LVD, ROHS |
| Power Source | Rechargeable battery |
| Usage | HOLIDAY |
| Wattage | 0-5W |
| Model Number | WH-E16 |
| Body Material | PVC |
| Is Smart Device | No |
| Power Generation | Switch |
| Is Batteries Required | Yes |
| Item Type | Night Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Battery | included |
| Dimension | D12xH13cm |
| Choice | yes |










Reviews