Product Details
Additional information
| Weight | 0.540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 12 cm |
| Brand Name | AUSYLE |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | 5v |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Type | Atmosphere |
| Is Batteries Included | No |
| Shape | Star |
| Is Bulbs Included | No |
| Nominal Voltage | Others |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce, FCC, pse, ROHS |
| Usage | HOLIDAY |
| Wattage | 6-10W |
| Model Number | BL-DQY02 |
| Body Material | ABS |
| Is Smart Device | No |
| Power Generation | Switch |
| Item Type | Night Lights |
| Choice | yes |










Reviews