Product Details
Additional information
| Weight | 1.250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 16 × 9 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Installation Method | Assembly |
| Is Bulbs Included | No |
| Is Include PCBA | Y |
| Power Source | DC |
| High-concerned chemical | None |
| Voltage | 5V |
| Item Type | Floor Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Material | aluminum |
| Switch Type | Remote Control |
| Shade Direction | Up & Down |
| Light Source | LED bulbs |
| Certification | FCC, EMC, CE |
| Choice | yes |










Reviews