Product Details
Additional information
| Weight | 0.190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| High-concerned chemical | None |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Type | Night Light |
| Is Batteries Included | Yes |
| Shape | mouse |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Nominal Voltage | 4.5V |
| Certification | ce, EMC, ROHS, CE, RoHs |
| Power Source | Rechargeable battery |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | ABS |
| Power Generation | Touch |
| Voltage | 5v |
| Is Batteries Required | Yes |
| Item Type | Night Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Battery Type | LITHIUM ION |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews